Pieslēgties

Aizmirsi paroli

Aizmirsāt paroli izmantot paroles atgādinājuma funkciju.
 
 
      Augšpusē lapas Logins bloka labajā pusē noklikšķiniet uz "Aizmirsu paroli".
      Ievadiet e-pasta adresi, kas tika izmantota savā kontā.
      Noklikšķiniet uz "sūtīt".
Pārbaudiet e-pastu. Jums vajadzētu saņemt e-pasta vēstuli ar automātiski ģenerē paroli, kuru jūs varat mainīt, kad jūs pieteikties savā kontā.

Reģistrācija

Ja vēlaties Sign-up uz www.velostreet.lv:
 1.      Augšpusē lapas labajā pusē jāuzklikšķina uz "Sing up".
 2.      Aizpildiet visu nepieciešamo informāciju reģistrācijas veidlapā.
 3.      Noklikšķiniet uz "Reģistrēties" pogu.
 4.      Pārbaudiet savu e-pastu, kas jums ir rakstisks reģistrācijas formu, kurā būtu jānāk savu reģistrācijas apstiprinājumu.
 
Reģistrācijas laikā personiskā informācija ir nepieciešama, lai lietotājam būtu jābūt tiesībām izmantot velostreet.com iespējām un, ja nepieciešams, to var izmantot, lai sazinātos ar lietotāju.

Mainīt paroli

Jūs varat mainīt savu paroli jebkurā laikā pēc tam, kad jūs pieteikties savā kontā.
 1.       Pieteikties ar savu lietotāja vārdu un paroli.
 2.       Noklikšķiniet uz "Mainīt paroli", kurā var atrast augšējā kreisajā stūrī lapā.
 3.       Veidlapu "Change Password" Ievadiet veco paroli, jauno paroli, atkārtojiet jauno paroli.
 4.       Noklikšķiniet uz "Saglabāt" pogu.
Jaunā parole tiks prasīts nākamreiz ieejiet savā www.velostreet.com kontā.

Lietotāja profila informāciju maiņa

Lietotāja informācija var mainīt jebkurā laikā pēc pieteikšanās.
 1.       Pieteikties ar savu lietotāja vārdu un paroli.
 2.       Uzklikšķiniet uz "lietotāja profilā", kas var atrast augšējā labajā stūrī.
 3.       Ievadiet vēlamās izmaiņas.
 4.       Noklikšķiniet uz "Saglabāt" pogu.

Pieprasījumi / Sūdzības

Pieprasījumi / Sūdzības

Pieteikums / sūdzība par mūsu interneta veikalā iegādājās preces vai pakalpojumus, jūs nodrošināt, lai Valsts Patērētāju tiesību aizsardzības dienesta [1] (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, e. P. Tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, fakss. (8 5) 279 1466, mājas lapas  www.vvtat.lt, tās teritoriālās vienības pagastos -  /index.php?470187665) vai aizpildīt pieteikuma veidlapas EGS platformu http://ec.europa.eu/odr/. Pieprasījums / sūdzība caur EGS platformu lūdzu sniegt mūsu e-pastu: info@velostreet.com.
 
[1], vai citu alternatīvu patērētāju strīdu izšķiršanas struktūras, kas ir to jurisdikcijā: Lietuvas Bankas, Lietuvas Sakaru regulēšanas iestāde, Valsts cenu un enerģētikas kontroles komisijas, Valsts Enerģētikas inspekcija saskaņā ar Enerģētikas ministrijai, Lietuva Bar Association valdes vai sastāvā ķermeni (vēl ne- pilnvarotā iestāde Eiropas Komisija) (Lietuvas Republika par patērētāju tiesību aizsardzības likuma 22. pants).

Pārvalda pasūtījumi un pirkšana

Piepildīšana grozs

Izvēlieties preces vēlaties ievietot iepirkumu grozā un noklikšķiniet uz pogas "Ielikt grozā".
 
Prece parādīsies jūsu iepirkumu grozā. Augšpusē lapas grozā informācijas paneli jūs varat redzēt Grozs no preču daudzuma un naudas summu.
 
Lai apskatītu jautājumus, kurus iepirkumu grozā noklikšķiniet uz "Pasūtīt".

Pirkums

Purchasing ir sadalīts vairākos posmos tas ir tas būtu bez ātrāk un vieglāk saprast:
 1. Rakstīt pareizu grozs saturu
 2. Izvēlieties valsti jūs vēlaties, lai jūsu pasūtījums jāpiegādā sadaļā "Shipping tips"
 3. Izvēlieties vienu no jūsu ērtāko maksāšanas metodēm un noklikšķiniet uz "atkārtotu skaitīšanu", lai noteiktu summu, pasūtījuma ar visu piegādi un nodokļu nomaksu.
 4. Pilnīga pircējs informācija. Jo precīzāk un savās Skaidrs dienā, jo vieglāk un Faster jums tiks piegādāts Jūsu pasūtītās preces.
  • Ja vēlaties, lai preces tiktu nosūtīta jums ar rēķinu par uzņēmumu, atzīmējiet "ir vajadzīgs rīkojums kvīts" lodziņā un aizpildiet norēķinu informāciju, formā.
 5. Ja jums ir kādas īpašas prasības vai adreses informāciju, paskaidrojumus un komentārus par savu rīkojumu vai piegādes laiku, veidu ailē "Komentāri".
 6. Pārbaudiet mūsu portāla noteikumus un nosacījumus atdevi un izcelt savu vienošanās ērces.
 7. Pārbaudiet thats visa informācija tiek aizpildīta pareizi.
 8. Un visbeidzot, noklikšķiniet uz "Pirkt"

Pasūtījumi apskats

Rīkojumi var bez apskatāma tikai reģistrētiem lietotājiem. Ka rīkojums būtu nav saglabāti jūsu pasūtījumu vēsturi jums ir veikt pasūtījumus tikai tad, kad esat loged savā kontā www.velostreet.lv.
 
Lai skatītu savus pasūtījumus:
 1.       Piesakieties savā kontā ar savu lietotāja vārdu un paroli.
 2.       Augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz saites "Kārtība vēsture"
 3.       Filtrs palīdzību, nosaka termiņu un rīkojumus, kuru vēlaties apskatīt, un nospiediet "Filter"
 4.       Tabulā sniegs savu sarakstu pasūtījumu, ar kārtas numuru, pasūtījuma datums, pasūtījuma cenu, pasūtījuma statusu.
 5.       Jūs varat noklikšķināt uz vēlamo pasūtījuma numuru, jūs varat apskatīt pasūtītajām precēm un informāciju pasūtīšanas.
 6.       Uzklikšķiniet uz vienības nosaukumu, jūs varat apskatīt aprakstu posteni.

Pasūtījuma atcelšana

Atcelšana var automātiski veikt Kad pirkums ir veikts savienojums ar velostreet.com kontā un kamēr tā statuss ir "Apstiprināts":
 
 1. Piesakieties savā kontā ar savu lietotāja vārdu un paroli.
 2. Augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz saites "Kārtība vēsture"
 3. Filtrs palīdzību, nosaka termiņu un rīkojumus, kuru vēlaties apskatīt, un nospiediet "Filter"
 4. Tabulā sniegs savu sarakstu pasūtījumu, ar kārtas numuru, pasūtījuma datums, pasūtījuma cenu, pasūtījuma statusu.
 5. Jūs varat noklikšķināt uz vēlamo pasūtījuma numuru, jūs varat apskatīt pasūtītajām precēm un informāciju pasūtīšanas.
 6. Ja rīkojums statuss ir "apstiprināts", jūs varat atcelt, nospiežot pogu "Atcelt" blakus pasūtījuma numuru.
Ja pasūtījums jau ir statusā, izņemot "Apstiprināts" vai rīkojums ir veikts bez pieteikšanās savā kontā, lai atceltu pasūtījumu, lūdzu, rakstiet e-pastu: info@velostreet.com Norādot pasūtījuma numuru un iemeslu kāpēc vēlaties atcelt pasūtījumu.

Teisė atsisakyti sutarties

PAVYZDINĖ INFORMACIJOS APIE NUOTOLINĖS SUTARTIES AR NE PREKYBOS PATALPOSE SUDARYTOS SUTARTIES ATSISAKYMĄ FORMA

 

Teisė atsisakyti sutarties 

Jūs turite teisę atsisakyti šios sutarties per 14 dienų nenurodydamas jokios priežasties.

Sutarties atsisakymo laikotarpis baigsis po 14 dienų nuo dienos, kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna prekę, arba kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę prekę – jei sudaroma sutartis, pagal kurią Pirkėjas vienu užsakymu užsako daugiau negu vieną prekę ir jos pristatomos atskirai, arba kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę partiją ar dalį – jei sudaroma sutartis, pagal kurią prekė pristatoma skirtingomis partijomis arba dalimis.

Norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti šios sutarties Jūs turite pranešti UAB „Vasarė“, įregistruota ir veikianti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, registracijos Nr. 152491199, veikianti adresu Turgaus a. 25, LT-91246, Klaipėda, internetinis adresas www.velostreet.com, info@velostreet.com apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties pateikdamas nedviprasmišką pareiškimą (pvz., paštu, faksu ar elektroniniu laišku). Galite pasinaudoti pridedama pavyzdine forma, bet tai nėra privaloma. Jūs taip pat galite elektroniniu būdu užpildyti ir pateikti pavyzdinę sutarties atsisakymo formą ar bet kokį kitą nedviprasmišką pareiškimą mūsų interneto svetainėje www.velostreet.com arba atsiuntę elektroninį laišą į info@velostreet.com. Jei pasinaudojote šia galimybe, mes nedelsdami atsiųsime Jums patvariąja laikmena (pvz., elektroniniu paštu) patvirtinimą, kad esame gavę tokį sutarties atsisakymą

Kad būtų laikomasi atsisakymo termino, pakanka, jog Jūs nusiųstumėte pranešimą apie tai, kad pasinaudojate savo teise atsisakyti šios sutarties prieš pasibaigiant atsisakymo laikotarpiui.

Sutarties atsisakymo pasekmės

Jei Jūs atsisakote šios sutarties, mes nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties ir grąžinate prekę, grąžinsime Jums iš Jūsų gautus pinigus, įskaitant pristatymo išlaidas pirkimo metu (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas Jums pasirinkus ne mūsų pasiūlytą pigiausią standartinio pristatymo būdą, o kitą pristatymo būdą). Mes atliksime tokį grąžinimą naudodami tokį patį mokėjimo būdą, kokį Jūs naudojote atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją. Nebent jūs aiškia sutikote su kitokiu būdu; bet kuriuo atveju Jūs neturėsite mokėti jokių su tokiu grąžinimu susijusių mokesčių.

Atsisakę sudarytos sutarties Jūs turite nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties, išsiųsti prekes atgal arba perduoti jas UAB „Vasarė“, įregistruota ir veikianti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, registracijos Nr. 152491199, veikianti adresu Turgaus a. 25, LT-91246, Klaipėda. Terminas nepažeistas, jeigu Jūs prekes išsiuntėte prieš pasibaigiant 14 dienų terminui. Atsisakę sudarytos sutarties Jūs padengsite tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Mes galime nekompensuoti mokėjimo tol, kol atgausime prekes arba Jūs pateiksite įrodymų, kad išsiuntėte prekes.

Jei ne prekybos patalpose sudarytos sutarties atveju prekės dėl savo pobūdžio paprastai negali būti grąžintos paštu, kurjeriu, ar naudojantis kito pašto paslaugas teikiančio asmens paslaugomis ir buvo pristatytos į Pirkėjo namus sutarties sudarymo metu Mes pasiimsime prekes savo transportu.

 Jūs atsakote tik už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.

PAVYZDINĖ NUOTOLINĖS SUTARTIES AR NE PREKYBOS PATALPOSE SUDARYTOS SUTARTIES ATSISAKYMO FORMA

 

 (Šią formą užpildyti ir grąžinti tik tada, jei norite atsisakyti sutarties)

 

– UAB „Vasarė“, įregistruotai ir veikiančiai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, registracijos Nr. 152491199, veikianti adresu Turgaus a. 25, LT-91246, Klaipėda

 

– Aš  pranešu, kad atsisakau pirkimo–pardavimo sutarties, sudarytos 20     m.          mėn.   d.

Sutarties užsakymo Nr.                                     dėl šių prekių,

 

– Gautų   [gavimo data],

 

– Pirkėjo vardas, pavardė,

 

– Pirkėjo  adresas,

 

– Pirkėjo parašas (tik jei ši forma pateikiama popierine forma),

 

 –      Data    

Prekių kokybės garantija ir tinkamumo naudoti terminas

 PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA IR TINKAMUMO NAUDOTI TERMINAS

Prekių teisinė kokybės garantiją parduodamoms prekėms yra 2 metai nuo prekių pristatymo datos. Norėdamas ja pasinaudoti, pirkėjas turi pateikti rašytinį prašymą, kuriame nurodo priežastį (prekės trūkumą), kartu su prekės įsigijimo dokumentu. Komplektuojamųjų detalių kokybės garantijos terminas yra toks pat kaip pagrindinio gaminio ir pradedamas skaičiuoti kartu su pagrindinio gaminio kokybės garantijos terminu (CK 6.335 str. 5 d.).

10.1. Kiekvienos Internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės savybės yra nurodomos prekės aprašyme, pateikiamame Internetinėje parduotuvėje.

10.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad Internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

10.3. Pardavėjas suteikia prekės kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi prekės aprašyme ir gamintojo pridedamoje instrukcijoje.

10.4. Tuo atveju, kai Pardavėjas prekėms prekių kokybės garantijos nesuteikia, galioja teisės aktuose nustatyta tokių prekių kokybės garantija.

10.5. Prekių garantinės priežiūros paslaugas Pirkėjui suteikia Pardavėjas arba Pardavėjo nurodytas prekių garantinio aptarnavimo centras.

 10.6. Tais atvejais, kai teisės aktai konkrečių prekių atžvilgiu nustato prekių tinkamumo naudoti terminą, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad Pirkėjui būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.    

B.U.J.

Cik ir piegādes izmaksas?

Piegādes izmaksas:
 
Piegādes cena ir norādīta groza formā, atlasiet piegādes metodi un nospiediet pogu, lai pārrēķinātu. Piegādes atlaides tiek piemērotas no preču groziem un izvēlēto vienumu daudzuma, tādēļ piegāde dažādos gadījumos var atšķirties.

* cena varētu palielināties, jo piegāde uz salām vai citām grūti pieejamām vietām. Arī dažāda izmēra velosipēdiem, mazuļiem un piekabēm katrai valstij var mainīties arī piegādes cena. Ja vēlaties saņemt cenu piegādei uz šo vietu, lūdzu, sazinieties ar e-pastu: info@velostreet.com

Kā samaksāt par pasūtītās preces?

Par pasūtītās preces jūs varat maksāt:
 
 • Visa, MasterCard kredītkartes
 • American Express kredītkartes
 • PayPal sistēmu
 • Izmantojot paysera.com sistēma, kas palīdzēs jums veikt drošu nodošanu Apmaksa ar:
  • Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro maksājumu kartes
  • Starptautiskie maksājumi bankas pārskaitījumu
  • paysera.com sistēma maksājums
 • Bankas pārskaitījums
 • Lizings MokiLizings

Laiks, kas piegādā preces?

Upon delivery, inspect the consignment and no package has been observed violations of open package and check whether all the goods and that they are not damaged before signing on the delivery of the document or palmtop. Also count and sign just for received quantity of packages.

Valsts Piegādes laiks (darba dienas), ja piegāde ar DPD
Ireland 4-5
Austria 3-4
Belgium 3-4
Bulgaria 5-6
Czech Republic 2-3
Denmark 4
Great Britain 3-5
Greece 6-7
Estonia 1-2
Latvia 1-2
Poland 1-2
Spain 5
Italy 4-5
Luxembourg 4-5
Netherlands 3-4
Portugal 4-6
France 4-5
Romania 4-5
Slovakia 2-3
Slovenia 4-5
Finland 2-3
Sweden 3-4
Hungary 3-4
Germany 3-4
Lithuania 1-2
* Visi piegādes laiki tiek aprēķināti no brīža, kad nauda sasniedza mūsu kontā.
 
** Lielāks tādas preces, piemēram, velosipēdiem pasniedzējiem un lielāks ir ilgāks piegādes termiņu. Lūdzu, pievienojiet 7-8 darba dienas. Informācija tiks sniegta, kad piegādes tiks izvestajiem.

Ātrā izvēlne